Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után tejterméket...

FeleBarát kérdése:

Foghúzás után tejterméket ettem. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Pánikrohamot kaptam a fogorvosnál, és ahogy kijöttem az orvostól, önkívületi állapotban első dolgom az volt hogy bemenjek egy boltba és megittam egy kafírt. Utólag jutott az eszembe (miután már lenyugodtam), hogy tejterméket szigorúan nem szabad ilyenkor enni. Mit tegyek?

2014. okt. 14. 14:04
 1/7 Andizsuzsi ***** válasza:
most már semmit
2014. okt. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmit, nem biztos, hogy ártott, begyulladhat a seb, de én sem tudtam az első húzásnál, hogy nem szabad és tejbegrízt ettem aznap este, nem lett semmi gond, egyéb tejtermékeket is ettem, hiszen azokat tudtam leginkább megenni, inni pár napig.
2014. okt. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De elállt a vérzés?
2014. okt. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Máskor vizet igyál inkább
2014. okt. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha még benne volt a géz (nem ment bele a húzás helyébe

a kefir) lehet nem fog megártani -

2014. okt. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Most már más dolgokat próbálj meg enni-

Főzeléket meg ilyeneket

2014. okt. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egy pohár pálinkát (ne ilyen ízesített kommersz löttyöt, hanem rendes 50 fok körüli házi pálinkát) dobj be rá, kicsit öblögesd meg és köpd ki vagy nyeld le. Nekem ezt anno egy fogorvos mondta, mert fertőtleníti és elméletileg segíti a gyógyulást is az alkohol. Nem tudom hogy igaza volt e, én anno ezt tettem és nagyon gyorsan begyógyult, szóval nekem bevált, de biztos van aki megcáfolja ezt.
2014. okt. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!