Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szájsebészeti műtét után...

Csajos19 kérdése:

Szájsebészeti műtét után normális?

Figyelt kérdés
Lassan 1 hete húzták ki egy fogamat szájsebészeten, utána nem igazán mondtak semmit csak hogy evéssel-ivással vigyázzak. Első nap nem is ettem mert féltem hogy felszakítanám a varratokat. Utána olvastam a neten hogy se meleget se túl hideget és tejeset se szabad. Be is tartottam. Pűrés ételeket ettem, illetve ami még lement, de észrevettem hogy hiába öblögetek utána, hiába figyelek oda, némi étel maradék belement a fogam helyére és nem tudom kiszedni. Ez fertőzést okozhat vagy lehet valami bajom tőle? A másik pedig. A számon belűl azon az oldalt kicsit arréb megjelent 3 seb, mintha a fogam széle dörzsölte volna ki de a műtét előtt ilyen nem volt. Eléggé fáj, ez normális?
2014. okt. 22. 10:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!