Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtét után...

Bölcsességfog műtét után meddig normális az állkapocs fájdalom?

Figyelt kérdés
Június 10én műtöttek véséssel, elég nagy műtét volt. Csonthártya gyulladást kaptam, szedtem Dalacint, a seb szépen gyógyul, már géz sem kell bele június 23 óta, semmi teendőm vele, de az állkapcsom fájdogál még , nem nagyon de olyan tompán, zavaróan, napi 1 fortedolt szoktam bevenni, mennyi ideig normális ez? 3 hétig úgy tudom még biztos, az júli 1 lesz. Meg annyi van még hogy ha megpróbálok a jobb oldalon enni-bár még nem szoktam mert nem akarok addig amíg be nem gyógyul a seb hogy ne menjen bele semmi kajadarab akkor úgy érzem mintha az összes fogam fájna alul-felül mindenhol ez is normális?
2014. jún. 28. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Az orvost kéne megkérdezni, meddig "normális"
2014. jún. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még hónapokig fájhat
2014. jún. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
jobban vagy már ? :(
2014. júl. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen jobban köszönöm :) néha még fáj egy-egy napig, múlt szombaton pl 2 fortedol is kellett meg ma is kicsit zsibbad de alapvetően elmúlt és már pl kenyérhéjat is tudok enni fájdalom nélkül, most az íny kezd visszanőni ettől picit sebes a szám de ez sem vészes köszönöm kérdésed :)
2014. júl. 19. 16:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia,

ugyan régi a kérdés, de hátha..

honnan tudtad h csonthártya gyulladásod lett? mert nekem is fáj a többi fogam meg még sokszor a sebek pedig eltelt két hónap. :(

2019. szept. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sziasztok, a csonthartya gyulladásra a valasz engem is érdekelne :)
2021. ápr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!