Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nemsokára gyökér kezelni...

Nemsokára gyökér kezelni fogják a fogamat ami be van gyulladva, gyulladt fognál milyen? Bár nekem még soha nem volt semmien fajta gyökér kezelésem :/

Figyelt kérdés
2014. okt. 22. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:

tegnap előtt fejezte be a doki a gyökérkezelt fogam. első alkalommal csinált röntgent, azt kielemeztük. az alapján mondta, hogy lehet-e gyökérkezelni vagy nem, végülis lehetett.


szóval kaptam injekciót. kiszedte az ideget. és tett bele ilyen vattapamacsot, ami ölte a bacikat. meg írt fel gyógyszert, ciprobay + cataflam, ami levitte a gyulladást.

2014. okt. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

második alkalommal gyógytömést tett bele, ez volt szombat reggel.

hétfőn meg felépítette a fogamat.

2014. okt. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem gyulladt volt és nem hatott 2 injekció sem, pedig előtte 1 héttel felírt Dalacint és azt 1 hétig szedtem, így csak kifúrta és tett bele valamilyen gyógyszeres tömést, majd 1 hét múlva állt csak neki a gyökér kitisztításának, akkor már nem éreztem semmi fájdalmat, injekció nélkül meg tudta csinálni.
2014. okt. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!