Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kihúzták a gyulladt fogam és...

Kihúzták a gyulladt fogam és még mindig fáj a helye mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap kihúzta az orvos a gyulladt fogamat amit szerintem nem szabadott volna. Már 3 napja szenvedtem vele nem aludtam éjszakákat. Elmentem az ügyeletre és kihúzták nem éreztem annyira semmit csak amikor már kint volt a fog örülten el kezdett fájni. Vettem be Cataflam gyógyszert ami pár óráig hatott utána újra előjött a fájdalom. Szerintem a gyulladás még mindig nem múlt el mert érzem,h az ínyem fáj ha hozzáérek és feszít. Tegnap éjjel megint nem aludtam semmit és ez már 4 napja így megy. Mit tegyek? Valaki adjon tanácsot mert ezt nem birom sokáig csak szenvedek.
2014. okt. 26. 06:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem írtak fel az ügyeleten Dalacint? Ha nem, akkor irass fel a háziorvosoddal, vagy menj el holnap a fogászatra.
2014. okt. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Menj ügyeletre, ha jegelés után sem enyhül. Javulást!
2014. okt. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem az ügyeletben nem irtak fel gyógyszert csak azt mondták vegyek fájdalomcsillapítót. Hiába vettem be semmit nem használt csak 1-2 órát utána minden kezdődött elölröl. Én ezt már nem birom a kínokat élem át.
2014. okt. 26. 07:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Tegyél hidegvizes borogatást és menj vissza az ügeletre, ha még délután is elviselhetetlen a fájdalom, közepes fájdalom természetes egy fog kihúzása után 1-2 napig, hiszen ott egy nagy seb a szádban.
2014. okt. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Visszamentem az ügyeletre és felirt az orvos Dalacin antibiotikumot meg Flector port remélem hatni fognak ezek a gyogyszerek.
2014. okt. 26. 11:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, a Dalacin nekem már 1 nap után elmulasztotta az erős fájdalmat.
2014. okt. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem,hogy nekem is beválik igaz még csak 1 db-ot vettem be de este megint és a másikat is meg kell innom. Azt mondták,hogy a kettőt egyszerre ne vegyem be teljesen fél óra köztük ez igaz?
2014. okt. 26. 14:57
 8/8 A kérdező kommentje:
teljen el fél óra így akartam írni.
2014. okt. 26. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!