Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Könyörgöm valaki segítsen,...

Könyörgöm valaki segítsen, már sokadik bőrgyógyászhoz megyek, de nem javul, Angulus infectiosus, szájzug berepedezettségem van, mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Már öngyilkosság gondolata kerülget. Egyszerűen képtelen vagyok így bármiféle társas kapcsolatra, érintkezésre, az emberek undorodnak tőlem. Borzalmas és még fáj is, kellemetlen, pedig figyelek a szájhigiéniámra, fogorvoshoz járok, ő is azt mondta a fogaimmal semmi gond. Rengeteg bőrgyógyásznál voltam, de csak rosszabb most, rengeteg pénzt költöttem rá, de semmi haszna. Lelkileg teljesen földhöz vágott, élni sem akarok :,(

#száj #bőr #gomba #bőrgyulladás #szájzug #berepedezettség #angulus infectiosus oris #angulus #infectiosus
2014. okt. 26. 15:10
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
rengeteg krémet kaptam már, volt ami csak újabb bőrgondokat okozott, kérlek segítsen aki hasonló cipőben járt és valahogy sikerült megszabadulnia ettől a borzalomtól, teljesen kivagyok, tönkretett lelkieg, szükségem van hogy gyorsan jó tanácsot kapjak!!!
2014. okt. 26. 15:14
 2/18 anonim ***** válasza:
Nekem amikor kirepedt,2-3 db Aktivál vitamintabletta bevétele segített. Valamilyen vitamin hiánya okozza.
2014. okt. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
B-vitamin hiánya tudom de azt is szedek nem használ semmit
2014. okt. 26. 15:22
 4/18 anonim ***** válasza:
Ezt olvastad már? [link]
2014. okt. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem vagy esetleg cukorbeteg? Mert nekik nagyon nehezen gyógyulnak a sebek. Nézesd meg vérvétellel,h nem vagy-e cukorbeteg.
2014. okt. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
nem rég volt vérvételem ne mutatott semmi rendelleneset
2014. okt. 26. 15:29
 7/18 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a linkelt cikkben javasoltakat. Saját fülzsír,macskafarka,én még saját ötletként javasolnám a körömvirág krémet.
2014. okt. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Mióta van ez neked?
2014. okt. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
évek óta és egyre romlik :,(
2014. okt. 26. 16:06
 10/18 A kérdező kommentje:
holnap elmegyek egy újabb bőrgyógyászhoz talán tud segíteni, imádkozom érte, a macskaszőrre allergiás vagyok, így valószínűleg rontana csak
2014. okt. 26. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!