Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Már vagy 2 hete volt gyökérkez...

Már vagy 2 hete volt gyökérkezelés de még mindig érzékeny a fogam. Ötlet?

Figyelt kérdés

3 alkalommal tisztította az idegeket azzal a tűvel.Csatornákat betömte végleg és kaptam bele gyógyszeres tömést. Pár nap múlva elkezdett fájni,bedagadt. Kaptam antibiotikumot szedtem 1 hétig lement a daganat elmúlt a fájdalom. Viszont amikor kocogtatom vagy harapok rajta akkor tompa fájdalom van ,mint amikor kiskorodban mozog a fogad és nyomkodod.

Mit lehet tenni ez ellen?


2014. okt. 29. 09:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem lett megfelelően győkérkezelve. Csinált utána felvételt a gyökér kezelt fogadról? Nekem olyan, volt, hogy elmentem a fogorvoshoz, gyökérkezelte, mondta, hogy 2 hét múlva menjek vissza. Vissza mentem de még fájt, utána gyökérkezelte megint, utána vissza mentem, akkor már jobb volt, véglegesen betömte, utána megint előjött. Elmentem egy másik fogorvoshoz, persze drágább is volt. Ott csinált röntgen-t előtte (a másik orvos nem csinált utána, tehát nem is tudhatta, hogy teljesen jó-e vagy sem). És mondta az új orvos, hogy nem szívesen bontja ki, mert majdnem jól megvan csinálva, de mégsem. De végül kibontotta és nagy nehezen megcsinálta teljesen, utána rakott be ideiglenes tömést, csinált felvételt, ahol megállapította, hogy minden rendben lesz. Később meg ő is berakta a véglegeset. Úgyhogy valószínűleg, nincs jól lekezelve a fogad, keress fel másik orvost.
2014. okt. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!