Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha csak az alsó fogsort kell...

Ha csak az alsó fogsort kell kezelni fogszabályzóval, akkor szükséges a felsőre is tenni?

Figyelt kérdés
Az alsó fogsoromban az oldalsó metszőfog a kelleténél jobban befelé áll, de mivel a felső már volt kezelve és esztétikailag nincs vele probléma, ezért szeretném tudni még mielőtt elmegyek a fogorvoshoz, hogy feltétlenül szükséges-e a felsőre is rakni (több helyen olvastam, hogy a harapás korrigálása miatt kell mindkettő, igaz azoknál az eseteknél a felső fogsort kellett kezelni). Elég durva lenne, ha csak egy hibás fogam miatt kellene kifizetnem egy komplett fogszabályzó árát. Ja és természetesen már elmúltam 18 éves. Azért árat is írhattok, hogy tudjam mennyi pénzzel kalkuláljak.

2014. okt. 30. 20:52
 1/2 anonim válasza:
Szia! Szerintem nem. Abból indulok ki, hogy feleségem a felső metsző fogait akarta szabályoztatni, az orvos pedig csak a felső fogsorára szerelte a fogszabályzót, ezért gondolom, hogy ha Te az alsót szeretnéd, akkor a felsőre nem kell. De kérdezz meg egy fogszabályzással foglalkozó szakembert, Ő biztos tuti megmondja. Ha meg bizonytalan vagy, kérdezz meg többet is. Üdv.
2014. nov. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, már van időpontom a fogorvoshoz csak kíváncsi voltam mire számíthatok ez esetben. Köszönöm a választ. :)
2014. nov. 3. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!