Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Káros a rágózás?

Káros a rágózás?

Figyelt kérdés
12.osztályba járok.Nemsokára érettségizek hatalmas a stressz emiatt már most.Úgy 2 éve kezdtem rágózni akkor napi 3-4 darabot rágtam el azóta egyre többet.Jelenleg ha nagy csomagot veszek akkor napi 25dbot,ha kicsit akkor 10dbot rágok el.Viszont ha elfelejtem vagy valami ideges leszek,fáj a hasam meg minden.Szerintetek mi ennek a káros hatása?

2014. okt. 30. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:
annyiból káros hogy feleslegesen termelődik a savad. amúgy hogyan fofy annyi? csak addig rágod amig van íze?
2014. okt. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen,de volt hogy 59dbot rágtam el 11 óra alatt.Valahogy ez ilyen stresszoldó dolog nálam.
2014. okt. 31. 00:45
 3/3 anonim válasza:
Ha elolvasod, azt is ráírják hogy hasmenést okoznak a benne lévő anyagok és Te jócskán túleszed a 10 szemes adagot.
2014. okt. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!