Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tegnap rágózás közben ráharapt...

Tegnap rágózás közben ráharaptam a pofámra. Többször is. Utána kialakult egy csúnya seb, olyan, ami fehér, és piros az udvara. Más már csinált ilyet? Az hogy nézett ki?

Figyelt kérdés

Nagyon meg vagyok ijedve, mert ez úgy néz ki, mint a szájrák. Csúnya fehér, 1 Ft-os nagyságú területen. Nem tudom, hogy már előte is ott volt-e, azért haraptam rá, és most csak ártottam neki, vagy a ráharapástól alault ki?

Egyébként 21 ées lány vagyok, nem dohányzom és nem iszom.



2013. nov. 30. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
valoszinu afta alakult ki attol hogy sokszor raharaptal. par nap es elmulik.
2013. nov. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ráharapástól van, akkor 2-3 nap múlva elmúlik, öblögess Phlogosol oldattal, gyógyítja és a fájdalmat is csökkenti, én érzéstelenítő injekció után még félig zsibbadt szájjal ettem, akkor harapdáltam össze az ajkam, nekem 3 nap alatt elmúlt. Ha 1 hét után még ott van, akkor nézesd meg fogorvossal.
2013. nov. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már jobb azóta?
2013. dec. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fogyassz kamillateát
2013. dec. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!