Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek éjszakai vagy...

Szerintetek éjszakai vagy állandó fogszabályzót kapok?

Figyelt kérdés
Csak fent az elülső két fogam "mászott egymásra" kicsit (szemből észre sem lehet venni, ha mosolygok), a többi viszont rendben van. 14 elmúltam, de úgy tudom, nem minden esetben kapnak a 14 éven felüliek állandót, főleg hogy az én esetemben elvileg nem is súlyos a helyzet. Tudom, hogy (valószínűleg) nem vagytok orvosok, de aki hasonló helyzetben volt, az segíthetne. Köszi!:)

2014. okt. 31. 20:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem sztem a tiédnél jobban kiálltak a fogaim (leírásod alapján) és éjszakaim volt, de választhattam milyet szeretnék. Az orvos persze javasolhat. De ha pl. nincs pénzed drágára, azt sem erőltetheti rád... Sztem vele kell átbeszélned, mit szeretnél.
2014. nov. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!