Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Két fogam közé ragadt egy...

Két fogam közé ragadt egy pici körtedarab. Hogy bírnám kiszedni?

Figyelt kérdés
PPersze nem egy buhább darab. Éppen körtét ettem, mikor hátul két fogam közé beragadt egy kicsi kőkemény darabka(fogalmam sincs mi lehet az, de a körtében volt). Nagyon zavaró, eltolja a két fogam egymástól... Amikor fogselyemmel megpróbáltam kiszedni, csak még beljebb ment, mivel szedhetném ki?
2014. nov. 3. 16:40
 1/5 anonim válasza:
Fogpiszkáló?!
2014. nov. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem fér be, a darabka pont a fogam közepén van.
2014. nov. 3. 16:45
 3/5 anonim válasza:
Fogpiszkalo az egyetlen mentsvarad... ha tenyleg nem megy akkor probald meg valahogy a nyelveddel kidolgozni... nekem is volt neha ilyen... napok kellettek hozza, hogz kijojjon egy darabka.
2014. nov. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fogselyem
2014. nov. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fogselyemmel próbálkozz. A fogak között, nagyjából a koronák felénél kicsit feljebb van egy ún. kontakt pont, ahol a két fog szorosabban összeér. Alatta viszont tágabb a fogköz és ha ide letolod a fogselyemmel, akkor ki fogod tudni szedni. Persze csak óvatosan, nehogy megsérüljön az íny. A fogselyem ne feszüljön, tartsd lazán és jobbra-balra húzogatva haladj lefelé.
2014. nov. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!