Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Túl nagy "hely" maradt a...

Túl nagy "hely" maradt a bölcsességfogam (38. ) eltávolítása után és mindig ott marad a kajadarab úgy, hogy semmivel nem tudom kiszedni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 hete voltam fogorvosnál vele, kitisztította és azt mondta szépen gyógyul, de megint tele van kajamaradékkal és egyszerűen nem tudom kiszedni. A másik oldalon lévővel nem volt ilyen gondom
2014. febr. 13. 15:29
 1/3 A kérdező kommentje:
január 21-én húzták és nem viselt meg. 2 napra rá már normálisan tudtam enni csak részleges szájzáram volt kb 2 hétig, de ez a "lyuk" még mindig ott van...
2014. febr. 13. 15:31
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem sima hátsó fognál egy év volt kb, mire az ínyem teljesen összehúzódott. Tudom, hogy így nem szabadna, mert fertőzhet, stb, de én amikor friss seb volt, fogpiszkálóval és tűvel szedtem ki óvatosan a kajadarabkákat.
2014. febr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már lassan 1 hónapos a seb.
2014. febr. 13. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!