Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi okozhatja ezt a rossz ízt...

Mi okozhatja ezt a rossz ízt és leheletet? Csak fogorvos tud segíteni?

Figyelt kérdés

Egy kellemetlen ízű, szagú váladék (nem folyik meg semmi csak másképp nem tudom megmagyarázni) van az egyik hátsó fogam és az ínyem találkozásánál.

2 vagy 3 bölcsességfogam is kibújt már de régóta így van, nem jönnek tovább és pont a negyediknél van ez a kellemetlen íz. Nincs lyukas fogam, rendszeresen mosom és napi többször is kénytelen vagyok rágózni emiatt.

Esetleg valaki tudja mi okozza ezt és hogy lehet megszüntetni?


2014. nov. 3. 19:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy valami házi okosságra vágysz, de mindenképp megmutatnám fogorvosnak a dolgot. Lehetséges, hogy gyulladt gyökérnél lévő genny szivárog néha, de az is lehet, hogy szimplán ott nem tudod mosni rendesen a fogaid között és a beszorult ételmaradék/lepedék a nyállal keveredve néha kioldódik kicsit és ahogy az ott szépen megerjed annak érzed a szagát/ízét. Ez utóbbi esetben is van megoldás, de egy fogorvos sokkal okosabb nálam. :)
2014. nov. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!