Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha a doki gyökér-kezeli a...

Ha a doki gyökér-kezeli a fogamat azonnal mehet rá a rendes tömés?

Figyelt kérdés
most ideiglenes van rajta és alatta gyógyszer hátha nem kell gyökér-kezelni.

2014. nov. 8. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
az attol fugg, hogy van-e aktiv folyamat, gyulladas( a gyokercsucs koruli szovetkeben). amig van, addig gyokertomest se lehet megcsinalni, ha viszont nincs semmilyen aktiv folyamat, akkor 1 alkalommal meglehet csinalni a gyokerkezelest, gyokertomest es ra a "rendes" fedo tomest
2014. nov. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem, már két fogam gyökérkezelték és több alkalmas volt (kb. 3-4). Nekem még egy kis rés is volt hagyva, hogy a váladék, aminek ki kell jönnie ki tudjon szivárogni. Nincs is azokkal a fogaimmal azóta semmi gond! :)
2014. nov. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és fájt?
2014. nov. 9. 17:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem fáj. Érzéstelenítik, lefúrnak a gyökérig, azt kitisztítják és ennyi. Többször kell visszamenni és a végén tömik be véglegesen. Nekem az első gyökérkezelés után teljesen megszűnt a fogfájásom.
2014. nov. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!