Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kinek vannak tapasztalatai az...

Lteca kérdése:

Kinek vannak tapasztalatai az implantalassal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Varom azok tapasztalatat,akik a most megadott rendeloben csinaltattak az implantalast. [link]

Az orvos neve: Dr. Morid M. Reza

Ott van idopontom a beultetesre,de kicsit felek,hogy minden rendben zajlik. Sajnos nem tudom,hogy hol lehet ellenorizni az orvosi rendelok legalitasat.Kerem,ha valakinek van tapasztalata,feltetlen ossza meg velem.Amit elore is koszonok.



2014. nov. 10. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Én Kispesten csináltattam, ott nem volt gond, őket nem ismerem.
2014. nov. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Utolsó kérdésedre: kereso.eekh.hu Itt ellenőrizhetők az orvosi képesítések, a te orvosod is megtalálható.
2014. nov. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat. A keresobe beirtam az orvos nevet es azt irta ki,hogy nincs a keresesnek megfelelo szemely. Lehet,hogy valamit rosszul csinaltam? Vagy nincs minden orvos nyilvantartva?
2014. nov. 11. 14:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Pedig ott van, arra keress, hogy Morid.
2014. nov. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom. Megtalaltam.
2014. nov. 11. 18:10
 6/7 csontkovacs marian válasza:

Ezvnem az orvosneve hanem tapasztalata szamit!!

nekem cseszett el sima fogorvos implantot ugy hogy konyorpgtem vegye ki nem volt hajlando azota is azt nyøgöm..szajsebesszel implantaltatnek privatban barkinek segitek nagy tapasztalatom van deme marian facebook.sajnos emiatt nem tok elutazbi doki le se szar kise kaparta helEt

2016. jún. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 KissJ965 válasza:

Én sokáig voltam Dr. Morid páciense és nagyon rossz tapasztalataim voltak vele.

A "sokáig" és a "nagyon rossz tapasztalat" ellentmondásnak tűnik, de megmagyarázom: évekig jártam hozzá, hogy javítsa ki amiket elrontott , mire rájöttem, hogy reménytelen.

Kiesett, illetve alászuvasodott tömések; begyulladt-, majd kiesett vagy éppen eltört implantátum; alkalmatlan fogpótlás. Még emlékezni is rossz rá.

Nagyon érdekelne mások tapasztalata, véleménye is.

2019. jan. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!