Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy néz ki a vérdugó (kihúzot...

Marcsiimi2014 kérdése:

Hogy néz ki a vérdugó (kihúzott foghelyén). Vagy mit lehet látni a ínyen-ínybe?

Figyelt kérdés
2014. nov. 11. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért, úgy érzed kiesett?
2014. nov. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy kis véralvadékot látsz ott, nem egy hatalmas nagy lyukat.
2014. nov. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen fehéres valami volt a helyén, először azt hittem a gézből ragadt oda, de aztán olvastam, hogy tök normális dolog.
2014. nov. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen puha vöröses izé, a tetején fehéres-sárgás rész :D
2014. nov. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyébként ha az első 24 órában húzás után nincs nagyobb vérzés akkor nagyon nagy butaságot kell ahhoz csinálni, hogy kiessen a vérdugó a helyéről. Másnap már lehet óvatosan mosni a környékét, de az erősebb behatásoktól azért egy hétig nem árt megkímélni (öblögetés, rágás, normál mosás).
2014. nov. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
8 napja húzattam, eddig ott volt (telt volt a fog helye) de tegnap reggel üres volt a helye (egy nagy lyukat láttam) nem vérzett. Nem volt rajta eddig "fehér lerakódás" ma viszont fehér és telt a helye. Van ilyen?
2014. nov. 11. 21:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Mi lett 2014-ben a történet vége? Ami eltűnt onnan, az a vérdugó lehetett?
2020. febr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én sem tudom eldönteni, hogy kajamaradék-e a fehér, vagy a vérdugó. Volt olyan hogy egy felismerhető darab húst kipiszkáltam nagy nehezen, és akkor az jobb is, hogy kijött. Egy hét után még meg tud sérülni a vérdugó vajon a piszkálástól? Remélem, emlékszel még ilyenekre. Bosszantó, hogy erről alig találni információt, és az orvosok se mondanak semmit.
2020. febr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy hét után már ne aggódj, ki is öblítheted ha étel ment bele.
2020. febr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!