Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől lehet? Köze van a...

Mitől lehet? Köze van a gyökérkezeléshez?

Figyelt kérdés
Lassan fél éve, hogy egy fogammal járok gyökérkezelésre (terhes vagyok, érzéstelenítőt csak az első alkalommal kaptam). Szerdán voltam utoljára, elvileg ha nem lenne vele gond,5 hét múlva betömné. Tegnap este fáj a mellette lévő fogam, nem állandóan, harapni nem tudok vele, érzékeny. Arra gondoltam, hogy begyulladt az ínyem, vagy összeszorítottam álmomban a fogaim.

2014. nov. 15. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet köze hozzá, nekem is volt hasonló, de nem lett baj. Az orvos szépen megvárta, míg már nem fájt egyik sem, és akkor tömte be véglegesen.
2014. nov. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Terhességnél gyakori az ínygyulladás és a fogproblémák is hamarabb előjönnek. Hozzátenném, hogy a te esetedben a gyökérkezelésnek van egy olyan kockázata hogy az orvos röntgen nélkül, tulajdonképpen vakon végzi a műveletet és nagyobb eséllyel hibázhat.
2014. nov. 16. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!