Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az normális hogy a bölcsességf...

Az normális hogy a bölcsességfog kiszedése után 2 nappal vérzik ugyanugy mint mutet kozben?

Figyelt kérdés
2014. nov. 15. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha kétséged van, nézesd meg újra a fogorvossal. Mindenesetre nem szabad olyan gyógyszert szedni, amiben acetil-szalicilsav van (Kalmopyrin , Aszpirin).
2014. nov. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem már a műtét napján este sem vérzett. Igaz műtét közben sem éreztem mennyire vérzik. Még néha ki-ki fakadt, de nem volt rendszeres. Ha úgyérzed ez nem normális, akkor menj vissza az orvoshoz, nézze meg mi a probléma.
2014. nov. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez a második bölcsességfogam amit kiszedtek az elsővel semmi gondom, de ezzel igen. Csütörtökön vették ki akkor vérzett de elállt pénteken semmi nem történt de tegnap elkezdett vérezni de nem értem mitől.
2014. nov. 16. 14:20
 4/4 anonim ***** válasza:
mutasd meg dokinak, ha nem csak szivárog.
2014. nov. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!