Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtét után ez...

Bölcsességfog műtét után ez normális?

Figyelt kérdés
2 napja műtötték a bölcsességfogaimat altatásban, mert rossz irányba nőtt. Tegnap már hazaengedtek, de délután elkezdett fájni a torkom és volt egy kis hőemelkedésem. A torokfájás lehet a fogfájdalom miatt, vagy megfáztam? Egyébként tudja valaki, hogy a diflamból naponta hányat lehet bevenni, és kb mikorr fogok tudni normálisan nyelni, és pépes helyett normális kaját enni?(fájdalom nélkül)

2014. okt. 23. 09:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Normálisnak nem normális, de gyakorta előfordul, hiszen megsértették több helyen a száj nyálkahártyáját és ide-oda kenték a szájüregi mikroorganizmusokat.
2014. okt. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Áthúzódhat a fájdalom a torokra, nekem is sajgott, szerintem a varratok miatt, mert miután megszabadultam tőlük, elmúlt a torokfájás. Egyénfüggő, hogy ki mikor tud normálisan enni, én már aznap is gond nélkül rágtam nyers zöldséget, mások hetekig pépeken élnek. A gyógyszeredhez pedig itt a tájékoztató: [link]
2014. okt. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2014. okt. 23. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!