Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsesség fog kivétele után...

Bölcsesség fog kivétele után erős fájdalomcsillapító?

Figyelt kérdés
Tudnátok erős fájdalomcsillapítót ajánlani? Nemrég húzták ki a bölcsességfogam és nagyon fáj. Donalgin, Cataflam, Flector kilőve. Esetleg ennél erősebb, kinek mi vált be?

2014. nov. 23. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Demalgon, Algopyrin vagy Algoflex.
2014. nov. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szamo77db ***** válasza:
Nekem az Algopyrinen kívül az Advil forte volt jó leginkább.
2014. nov. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Apranax 550 mg.
2014. nov. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szamo77db ***** válasza:
Amennyire tudom, az Appranax ízületi fájdalmakra való. Próbáltam, mert időnként fájnak a térdeim. Szerintem kihúzott fog helyének fájdalmára nem jó! És nem is lehet recept nélkül hozzá jutni!
2014. nov. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Milyen típusú gyógyszer az Apranax filmtabletta és milyen betegségek esetén alkalmazható?

Különböző eredetű (ízületi, izom, csont, sérüléses, sebészi, fogászati, nőgyógyászati és egyéb), heveny és krónikus gyulladás-, illetve fájdalomcsillapításra, valamint lázcsillapításra szolgáló gyógyszer."


Nekem traumatológus írta fel tavaly. 1 hónapja vették ki a bölcsességfogamat, az orvos mondta, hogy jó lesz rá az Apranax.

Az Advil forte nekem annyit ért, mintha cukorkát szopogattam volna.

Igaz, hogy vényköteles, ugyanúgy, mint a fentebb ajánlott Algopyrin és Demalgon is.

2014. nov. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!