Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Begyuladt az egyik első fogam...

Begyuladt az egyik első fogam ami tömve volt. Mitől fáj ha már nincsenek idegek? Mit tegyek hogy le menjen a daganat? Megmenthető a fog?

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha tömve van a fog attól még vannak benne idegek, a gyökérkezelésnél veszik ki az idegeket.

Vagy a fogorvos rontotta el a tömést vagy nem bírja a fogad stb...

Szerintem megmenthető, volt 1 fogam amivel minden évben volt valami gondom (letört az oldala aztán a másik, begyulladt a tömés miatt stb..)

szerintem próbáld picit jegelni hátha leviszi de ebben nem vagyok teljesen biztos

2010. jan. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért mert egy fog tömve van nem biztos hogy nincsenek idegei.Csak a gyökérkezelt fognak nincsenek Attól a gyökerénél lehet gennyes, meg kell röntgenezni.
2010. jan. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

menj vissza a fogorvoshoz mennél hamarabb...

nekem volt egy gyökérkezelt fogam, 2 évig ilyen pasztás tömése volt. az kiesett, kaptam amalgánt, 1 hétre rá begyulladt, visszamentem, ki kellett húzni... jobb alsó 6os vagy 7es volt.. azóta pár év alatt már csak fele akkor a helye.

2010. jan. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!