Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hazudna egy forgorvos, és...

Hazudna egy forgorvos, és olyan fogat "tömne", ami nem is szuvas? Találkoztatok már ilyennel?

Figyelt kérdés
Páromnak azt mondta 14 tömést kell csinálni, persze dbonként 20 ezerért. én megnéztem, nem tűntek oylan szuvasnak, vagy max egy kis felszini munka lett volna egy-kettővel első látásra.
2014. nov. 28. 13:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
"nem tűnek olyan szuvasnak"... remélem tisztában vagy vele hogy a fog magától nem gyógyul. A 20 ezres tömés mondjuk drága, keressen másik orvost ha ezt sokallja.
2014. nov. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Húszezer sok egy tömésért szerintem. De miért hazudna a fogorvos? Nekem is tömtek olyan fogamat, amit én nem láttam lyukasnak, de elvékonyodott a nyaka. Nem hiszem, hogy hazudna nektek.
2014. nov. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem csak akkortól szuvas a fog, amikor már hatalmas fekete lyuk tátong rajta, ami már nagyobb mint a feje. Viszont a 20E brutális összeg, szerintem nézz körül máshol is, kérdezd meg ismerőseidet hol mennyiért tömnek. Akihez én járok magánrendelésen 10-et kér a tömésért. De TB alapon el is mehet SZTK rendelésre is. Ha nekem ennyi fogat kéne javítani, biztos azt választanám, egyébként alapból én is magándokihoz járós vagyok.
2014. nov. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

A TB támogatja a fogtömést, csak a hátsó fogaknál nem esztétikaival, hanem amalgámmal, az elsőkben esztétikaival is.

Most tömtek két fogamat, előtte még kettőt teljesen ingyen, tehát itt valami sántít. Ha igaz, amit itt most leírtál, másik fogorvost kellene keresni.


Az viszont, hogy te mit látsz első látásra, egyáltalán nem biztos, hogy fedi a valóságot.

2014. nov. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
"... én megnéztem, nem tűntek oylan szuvasnak..." Te mihez értesz?
2014. nov. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem 8 makkegészséges fogamat tömött be a Romániából idejött r*hadék,aki persze azóta főorvos lett. azt mondta,hogy lyukas,oké tömje.Aztán a 8.után elkeveredtem egy magánfogorvoshoz és megkérdeztem,hogy a hátrelévő lyukakakt nem tömné-e inkább ő,mert az eddigi "tömések" fájnak. Megnézte és megkérdezte,hogy milyen lyukakra gondolok. Mutattam,amit az előző mutatott,erre ő,hogy az nem lyuk és nem is lesz sosem AZ!!!! Hanem egy-egy tűhegynyi elszíneződés,ami kb.olyan mint a bőrön az anyajagy.Ez volt 8 éve,azóta sincs semmi baja a fogaimnak,pedig gyakran ellenőriztetem. Szóval az előző megfúrt és betömött 8 teljesen egészséges fogamat. Még most, 30 évesen sem lenne egyetlen tömésem sem,ha nem teszi...
2014. nov. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem 12 ezerért tömött magánorvos. De az sztk-ban már volt olyan, hogy elküldtek, mert pici a lyuk. Na, akkor mentem magánrendelőbe.
2014. nov. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
5-8 ezer között találok mindig a google-ön, persze nem esztétikai, de szerintem az ember jobb barátjának tartja a pénztárcáját egy fehér tömésnél... Milyen 20 ezerről beszélsz te?
2014. nov. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nézesse meg a párod egy másik fogorvossal is, nem tudom elhinni, hogy 14 lyukas foga lenne.
2014. nov. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekem nem is az a problémám hogy betömte a bölcsességfogamat amiben kétségem van hogy szuvas volt. Hanem az érzéstelenítő injekciókkal ideget sérthetett, mert azóta azon a helyen az arcbőrömön egy befelé horpadás jelent meg.

Tolakodó, erőszakkal pénzt keresni akaró fogorvos volt. Azt javaslom hogy keress fel egy másikat és azokat a fogakat tömesd be először, amik a legszükségesebbek. Egyszerre úgysem javasolt nagyon sok fogat tömetni, hacsak nem szükséges, például ha fájnak és sürgős egyszerre mindet.

2014. nov. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!