Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Reális ennyit kérni egy...

Reális ennyit kérni egy gyökérkezelésért?

Figyelt kérdés
Korábban még nem jártam maszek dokinál így nemigen vagyok képbe ezért kérdezem: szóval a lényeg, hogy gyökerezte a fogat aztán tett bele egy ideiglenes gyógyszeres tömést, ez 5000. következő alkalommal csak leszedte az ideiglenest aztán tett bele gyökértömést, megint 5000. Még kell mennem,akkor hogyha -adja az ég- minden rendben akkor tesz rá normál "esztétikus" tömést(gondolom megint 5 000 lesz....)szóval reális hogy ugyanazért a fogért minden alkalommal elkér pénzt (és ennyit)?

2014. nov. 28. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem csak a végén kért pénzt, és 15000Ft volt.

Általában 20-25 ezrek a gyökérkezelések.

2014. nov. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindenütt így van, nekem összesen 35ezer lett a gyökérkezelés, végleges tömés 12ezer volt, négyszer kellett mennem. Minden magán fogorvosnál ahányszor mész, annyiszor tejelsz, az utolsó kezelés a legtöbb, mert a tömés drága.

SZTK alapon ingyenes a gyökérkezelés.

2014. nov. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fiam háromszor ment kezelésre, mindháromszor 8.000 Ft-ot fizetett és a végleges tömésnél 14.000 Ft-ot.
2014. nov. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem 8000 volt az ideiglenes+gyökér, 8 ezer a végső tömés és 4000 a panoráma röntgen.
2014. nov. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem magas ár. Sőt, inkább vidéki ár. A minőséget meg kell fizetni, és a maszek orvos általában minőségi.
2014. nov. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm a válaszokat.

Akkor lenyeljük a békát ez van. Tudom, hogy SZTK-ban ingyenes, csak pont azért mentem maszekhoz, mert ott hiába mentem vissza többször nem szándékozott soha nekiállni a doki, aztán ezt untam meg.

2014. nov. 28. 17:49
 7/8 szamo77db ***** válasza:
Én egy orvosi váróban hallottam a következő sztorit, melyet egyik várakozó betegtárs mondott a másiknak. Szóval: gyökérkezelés, csiszolás, korona, egy fog, 36 ezer forint. Maszeknál volt.
2014. nov. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én az Andrássy Dentálnál 60-at fizettem egy fog gyökérkezelésére, kb 4-szer voltam
2015. jan. 13. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!