Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az înyemből kiáll egy vmi és...

Az înyemből kiáll egy vmi és zavar?

Figyelt kérdés
Szval kb 1hónapja kihúzták a 6-os fogam,elég nehezen mert meg volt repedve,és most h összenőtt az înyemben a szám külső részénél érzek vmi görcsöt,amit ha megynyomok picit kellemetlen érzést vált ki,mondhatnám h picit fáj is. Mi lehet ez? talán bennmaradt egy csont darab,amit eddig nem éreztem,csak most h már rendbejött az înyem? eléggé zavar,érzem a görcsöt beszéd közbe,kellemetlen.Érdemes orvoshoz fordulni?
2014. dec. 8. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes lenne elmenni a fogorvoshoz. Lehet hogy szilánk maradt bent vagy a gyulladást nem sikerült teljesen eltávolítani.
2014. dec. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van, hogy benne marad szilánk, de az majd magától kijön egy idő után, öblögess Phlogosol oldattal, de ha sokáig nem múlik, akkor nézesd meg az orvossal.
2014. dec. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem,köszi a válaszokat. Kicsit megijedtem,én is hallottam h kieshet magától ha benne marad szilánk,de már több mint 1 hónapja begyógyult a sebem,és az ínyem ránőtt erre a görcsre,ezért gondolkozok rajta h hgyan esne ki magától?!
2014. dec. 9. 14:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszer nekem is volt ilyen, 1-2 hónap után megjelent egy szilánk helye az ínyem tetején, kidolgozta magát odáig, egy csipesszel húztam ki, de elég nehezen jött, mert jó hosszú darab volt.
2014. dec. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!