Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 22 éves vagyok és szeretnék...

Sör-rétes kérdése:

22 éves vagyok és szeretnék fogszabályzót, mert a fogaim eléggé szabálytalanul állnak sajnos fiatalkoromban nem volt rá lehetőségem és most nagyon szeretnék mert zavar szinte mindenben. Körülbelül mennyibe lenne a végösszeg?

Figyelt kérdés

#fogápolás #fogak #fog #fogszabályzó #szabálytalan fog #szabálytalan fogak
2014. nov. 9. 17:00
 1/5 anonim válasza:

Szia!

Én 16 éves lány vagyok, nekem is kellene fogszabályozó (a fogorvosom szerint) ami alul-felül 70.000 Ft lenne kb.

2014. nov. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
attól függ, milyen problémák vannak a fogaiddal és milyen készüléket szeretnél (mennyire esztétikusat). ettől függően 80000-300000Ft/fogív.
2014. nov. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#1


18 alatt neked még van rá támogatás, kérdező elmúlt 18, így az a 70k még állkapcsonként sem lenne elég.


Kérdező:


Hasonló a helyzetem, csak 2 évvel fiatalabb vagyok, de most akarok fogszabályzót, én ahogy néztem jobb esetben is 400k, ha mindkét állkapocsra kell (alul+felülre).

Ha annyira nem vészes akkor lehet 300k-ból is kijön, de nem olcsó mulatság.


El kell menni fogorvoshoz, első alkalom legtöbb helyen ingyenes, és ott megnézik a fogaidat meg mindent elmondanak, és az árat is megtudod.

2014. nov. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

nekem 25 évesen rakták fel a fogszabályot

külföldön , már lassan 7 hónapja van fent és már most sokat javult a fogam . Még kb. 1,5 évet kell hordanom a készüléket

nekem porcelán van feltéve 4000Euro a végösszeg bizony nagyon brutális

de Magyarországon az árak sokkal kedvezőbbek . De Csak annyit tudok ajánlani amennyire megteheted ne spórolj az összegen válassz jó orvost,mert különben csak pénz és idő kidobás ha vissza állnak a jövőben a fogaid . Ajánlom nézegesse a forumokat kik azok az orvosok akiket dicsérnek kik akiket szidnak hidd el ez sokkal fontosabb kérdés mint az összeg . Bizony az is igaz, hogy nem mindig a legdrágábban dolgozó orvos a legjobb . Sak sikert, kitartást a végeredmény kárpótol majd minden kezdetleges kellemetlenségért

2014. nov. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

szívás hogy felnőtt vagy!

a gyerekeknek 30 000

neked kb 100 000

2014. nov. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!