Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kis duzzanatok a nyelvemen,...

Kis duzzanatok a nyelvemen, mik ezek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Kis duzzanatok vannak a nyelvemen,nagyon kicsik,sokszor szabadszemmel nem is nagyon lehet észrevenni,de én érzem hogy ott van,fáj is,idegesít is,elég zavaró.Teljesen véletlenül szokott kijönni,már nem ez az első eset.Mitől vannak ezek?Hogy tudom eltüntetni őket gyorsan?Mik ezek?

2014. dec. 8. 22:01
 1/7 anonim válasza:
100%
Nekem is szokott olyan lenni néha , pár napon belül , önmagától elmúlik , de amúgy fogalmam nincs , hogy mi az .. :D
2014. dec. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem is hamar elmúlik de nagyon irritáló :D Próbálom leharapni a nyelvemről de az meg nagyon fáj :D nem tudok mit tenni :(
2014. dec. 8. 22:15
 3/7 anonim válasza:
100%
Olyat találtam , hogy talán szemölcs lehet , de azt is írták , hogy orvosi útin eltávolítható .. De nekem magától is elmúlik .. Nem tom miez ( meg mindig :D ) .. Hülye vagyok ehhez .. :'D
2014. dec. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezek valószínűleg ízlelőbimbó-gyulladások. Előfordul az ilyen. Nem szabad őket harapdálni, nyomkodni, kiszúrni. Elmúlik magától. Ne irritáld soha semmi szúrós dologgal a nyelved, mint pl. a fogkefe sörtéi. Használj olyan kefét, aminek a hátoldalán van nyelvtisztító!
2014. dec. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne harapdáld, öblögess Phlogosol oldattal a szádat, ha nem múlik, akkor nézesd meg fogorvossal.
2014. dec. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tegnap pedig egy csomót harapdáltam,le akartam harapni xD

Fel is duzzadt,és most még jobban is fáj :D

Köszönöm mindenkinek aki válaszolt :D

2014. dec. 9. 21:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezek mindenkinek ott vannak a nyelvgyökön,hátul a torkunknál!Ne foglalkozz vele,nekem is ott vannak azok a dudorok!

[link]

2015. febr. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!