Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » FOTÓVAL! Szerintetek nagyon...

FOTÓVAL! Szerintetek nagyon durva ez a fogsor egy huszonéves férfinak? Jogos hogy nem merek mosolyogni?

Figyelt kérdés

Mit lehetne vele csinálni, hogy ne kelljen évekig rögzített fogszabályozóval kínlódnom?


[link]


2014. dec. 15. 19:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
a capa megirigyeli!
2014. dec. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Hát igen. Bár fogszabalyzo nélkül nem fog menni.
2014. dec. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
Ezt csak fogszabályzóval lehet helyrehozni. Amúgy mi bajod van a fogszabályzóval? Szerintem divat, olyan mint egy ékszer. ;)
2014. dec. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak a fogszabályzó a megoldás. Szerintem huszonévesen se ciki.
2014. dec. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
elmész fogorvoshoz oszt megmondja, hogy mi legyen. Vannak már alig látható fogszabályzók is. Korábban kellett volna, már túl lennél rajta és tudnál mosolyogni is. 1-2 fogadat ki fogják húzni
2014. dec. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát... Ez jogos, de az vigasztaljon, hogy nekem ennél is szörnyűbb :) Amúgy 1. a fokszabályzó nem ciki ebben a korban sem. 2. Hallottam már olyanról, hogy instant fogszabályozás, erről nem tudok sokat, nekem nem tűnik kamunak de ki tudja... Annyi bizti, hogy drága.


[link]

2014. dec. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel most 100%-ban együtt tudok érezni veled, szerintem ha lelkileg elfogadod és van rá pénzed, akkor a 2-3 év kínlódás az nem úgy fog eltelni, hogy jaj mikor veszik már le, hanem úgy, hogy minden nappal hozzájárulsz ahhoz, hogy olyan legyen, amilyennek most még csak a képzeletedben tudod elképzelni
2014. dec. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Lehet hogy divat lett és valakinek tényleg jól áll (pl. sok lánynak szerintem is) de nekem pl. tuti nagyon hülyén nézne ki :-S Szóval inkább a láthatatlanra (a legjobb a belső fogíves vagy átlátszó lenne) szavaznék de sajnos nem vagyok úgy elengedve anyagilag. Még a hagyományos, külső 270 ezres fémet vagy a 350 ezres porcelánt csak-csak kinyögöm valahogy évek alatt, csak az a baj, hogy még a drágábbik porcelánnak is fémszínű az a hosszanti drótja, tehát szvsz. az is látszani fog rendesen szerintem... :-(
2014. dec. 15. 20:15
 9/14 anonim ***** válasza:
96%

Komolyan nem értem, miért jobb évekig (évtizedekig) ilyen fogakkal élni, mint 1-2,5 évig fogszabályozóval.

Szerinted esztétikusabb így a mosolyod, mint egy fém fogszabival? Szerintem nem.


Nekem is volt fogszabim, fém, nem tini voltam már, ráadásul én még kancsal és szemüveges is voltam/vagyok mellé. De soha nem gondoltam, hogy gázabb vagyok fogszabályozóval, mint előtte idétlen fogakkal.

2014. dec. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsóval nagyon egyetértek. Szánd rá magad tényleg és egy életre hálás leszel magadnak. Esztétikailag is dobna és egészségügyileg is fontos, többek között ahogy a képről is látszik alul tele vagy fogkővel, mivel a csámpás fogakat nehéz mosni (tapasztalat). Remélem még nem mozognak az alsó fogaid, de ha igen és az ínyed is vérzik, akkor baromi gyorsan keress fel egy fogorvost ha számít neked, hogy ne potyogjanak ki a fogaid. A fogkő és a fogágybetegségek kéz a kézben járnak, előbb utóbb pusztul az íny, a csont, a fogak kilazulnak és kiesnek. Gyűrd le a szégyenérzeted, tudod Te, hogy kell ez neked. Én most 26 évesen csináltatok fogszabályzót és nem kínlódás. Annak a szimbóluma, hogy adok a külsőmre, igényes vagyok a fogaim állapotára, így kell gondolkozni erről szerintem. :)
2014. dec. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!