Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van olyan fogdoki (akár magán...

Van olyan fogdoki (akár magán is), aki jó fej? (Budapest vagy Szentendre környékén)

Figyelt kérdés
Nagyon félek a fogorvostól, plusz pánik beteg is vagyok. Emiatt sajna elég szépen tönkre is menteka fogaim, mostmár egyszerűen MUSZÁJ fogorvoshoz mennem. Ismertek olyat, aki ..nem is tudom.. vicces és kedves. Aki jól viseli a pánikolós betegeket? És persze emellett jó szakember is.
2010. febr. 2. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Monoron dr. Poncz Lajos neked való lenne. Teljesen fájdalommentesen dolgozik és kedves.
2010. febr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de sajnos Monor nagyon messze van nekem. :(
2010. febr. 2. 12:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Én szentendrei vagyok és nagyon nem szeretem a szentendrei dokikat. Budapesten a Blahára járok egy doktornőhöz, aki maszek. Ha érdekel írok priviben.
2010. febr. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pilisvörösváron a Breier fogászaton a dokik nagyon jók és igen felszereltek :)
2010. febr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Igen, légy szíves írd meg, hogy hová jársz (aki szintén szentendrei).
2010. febr. 2. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!