Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tehetnék az ellen h ne...

Mit tehetnék az ellen h ne romoljanak ennyire a fogaim?

Figyelt kérdés
19 vagyok...reggel este fogat mosok,étkezések után rágó meg ilyesmik...de a fogaim mégis romlanak!!! A fogorvost már pár éve kérdeztem ő azt mondta látszik h mosom mert fehérek és nem lepedékesek..de ha genetikai eredetű az ellen nem tud mit tenni!! Ez volt kb 3 éve,de most komolyan akkor nincs mit tenni??? Félek h húszonévesen már műfogsorom lesz!!!!
2008. aug. 17. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
nem lehet hogy túl magas a gyomorsavad? nekem attól romlottak a fogaim, de ezt csak a nagyon rendes háziorvosom segített kideríteni.a fogorvosom az égvilágon semmit sem csinált....a túl magas gyomorsav ellen diétázni kell
2008. aug. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Nálam is ez a helyzet. Én 23 vagyok, de már több fogam hiányzik. Most megyek fogpótlásra, és szinte minden fogamban tömés van. Volt, hogy egy fogammal 1 évig jártam kezelésre, mégis húzás lett a vége. Ráadásul minden egyes foghúzásom feltárással végződött, mert annyi törnek is, meg a gyökerük is meg van csavarodva. És hiába mosom, állandóan újabb lyukak jelennek meg rajta.

A legjobb fogkrém egyébként az Elmex, ez nálam is kissé lelassította a dolgokat. De én már beletörődtem, hogy műfogsorom lesz...brühü

2008. aug. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Én javaslom az FLP álltal forgalmazott BRIGHT nevü fogkrémet,calcium bevitelére a Natur Min-t, vagy a Forever calciumot....Ne rágózz! Egyél lúgosabb ételeket, ha nem vagy vesekő érzékeny.A szervezet ellugosítása egyébként is rákmegelőző hatást vált ki.

Viszont ne essünk át a ,,ló másik oldalára" sem.

2008. aug. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
ne egyél édességet:)és elvileg a szőlő és a méz a legkárosabb a fogakra :)
2008. aug. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Használ fogselymet is!
2008. okt. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat!!!
2008. okt. 14. 15:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Én Vitinne-t szedek, mert az ínyemmel is baj van és kalciumot szedek. Remélem használni fognak valamit.
2009. máj. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2009. máj. 7. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!