Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen érzés a korona? érezni...

Milyen érzés a korona? érezni egyáltalán?

Figyelt kérdés
Bal 7-es fogamra lesz . Nem tud kiesni,ha felrakják ? Kicsit izgulok miatta,milyen lesz.
2014. dec. 20. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor már hozzászokik az ember, hogy van még valami a szájában az addig megszokottakon kívül, akkor nem érezni. Ha jól rakják fel, megfelel alakra csiszolják a fogat, akkor nem esik le.
2014. dec. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha minden rendben van, akkor nem lehet érezni és leesni sem tud. Viszont egy kicsit mindig nyomja alatta az ínyt, kivéve ha vállkiképzéses, de az nagyon ritka és drága. Az állandó nyomástól egy kicsit mindig gyulladásban van alatta az íny, ezért ott mindig vörösebb, lilásabb lesz, könnyebben elhal majd idővel. Ezért szerintem érdemes inkább alacsonyabbra csináltatni, mint magasra, tehát amikor összezárod a fogaidat, akkor ne essen rá túl nagy erő. Fogja kérdezni az orvos, hogy nem magas-e. Szerintem érdemes addig levenni belőle, amíg már nem érzed rajta a harapást.
2014. dec. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mindenképp cirkoniumoxidból csináltasd.


max 1 hét és a sajátodnak érzed, 1 hónap után fel sem tűnik

2014. dec. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
cirkóniumból lesz . Kíváncsi vagyok
2014. dec. 20. 20:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Neked milyen lett?

Nekem us erre a fogamra kett és hónapok óta szenvedeek velr, mert magas és büdös.

2017. febr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!