Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi fáj jobban a foghúzás...

Mi fáj jobban a foghúzás helye vagy maga az előtte lévő fájdalom?

Figyelt kérdés

Hamarosan(2 nap) az egyik gyökérkezelt, gyuladt fogam kihúzzák és nem tudom rosszabb-e a mostani fájdalom vagy húzás után rosszabb.

A válaszokat előre is köszönöm.



2014. dec. 22. 03:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Húzás után sokkal jobb lesz. Lehet fáj még egy-két napig,de nem olyan jellegű,mint egy gyulladásos fájdalom. Hajrá.
2014. dec. 22. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyulladásos fájdalom sokkal rosszabb. A húzás után persze fájni fog, de egyáltalán nem vészes, beveszel egy fájdalomcsillapítót,amikor kimegy az érzéstelenítő és vége is. Inkább utána az a rossz, hogy figyelni kell, ne menjen bele semmi.
2014. dec. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Van, amikor mint ha elvágták volna, megszűnik a fájdalom. Csak az injekció helyét érzed.

Persze függ a foghúzás körülményeitől: kijön-e akadálytalanul, vagy "könyörögni" kell neki vésővel, kalapáccsal.De a rossz fogat MINDENKÉPPEN ki kell húzatni, mert alattomos, sok kárt okoz, ha úgy éreznéd, á, már nem is fáj.

2014. dec. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A húzás előtti fájdalom legtöbbször szinte kibírhatatlan, az utáni nekem általában csak a zsibbadás kiállta után volt erős, de 1 db fájdalomcsillapító elég volt, másnap már soha nem fájt annyira.
2014. dec. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat már vagy ezerszer kevésbé félek
2014. dec. 22. 08:50
 6/8 anonim válasza:
semmi okod nincs aggódni!!!
2014. dec. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 szamo77db ***** válasza:
52%
Húzás előtt úgy tud fájni a fog, hogy a falra mászol kínodban. A húzást teljes érzéstelenítésben végzik, abból nem szabad érezned semmit, utána pedig ahogy gyógyul a seb, egyre kevésbé okoz fájdalmat. Nekem húzás után még nem fájt, épp csak éreztem, hogy ott valami történt.
2014. dec. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
maga a foghúzás nem fáj, utánna meg nem akkora a fájdalom 1-2-3 napig, mint foghúzás előtt volt.
2014. dec. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!