Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 5 nappal foghúzás után még...

5 nappal foghúzás után még mindig fájdalom csillapítót kell szednem, ha kimegy a hatása nagyon fáj. Volt valakinek így?

Figyelt kérdés
Nehéz húzás volt, 3 részben jött ki, nagyon megküzdött a doki vele azt hittem ki se tudja húzni...ráadásul nem hatott a fájdalom csillapító így mindent érzetem....azt mondta gyulladt volt a gyökere. Ha el kezd fájni veszek be fájdalom csillapítót ami elég hamar már 10-20 perc után hat és olyankor semmi bajom nincs, egyáltalán nem fáj. Tegnap délután vettem be egyet, éjszakára már nem mondom kemény vagyok tűrök, de éjszaka úgy megfájdult hogy majd el sírtam magam, hasogatott oda a csontomba, brutálisan fájt...bevettem egy algolex fortét és kb. 10 perc után érzem hogy sokkal jobb és el tudtam aludni. Normális hogy még mindig így fáj ha kimegy a fájdalom csillapító hatása?
2014. máj. 31. 08:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csonthártyagyulladás, 5 nap után már nem szabadna ennyire fájnia, nekem már másnap sem fájt úgy, hogy gyógyszert kellett volna bevenni, sürgősen menj vissza a fogorvoshoz. Elvileg ha erősen gyulladt fogat húztak, akkor kellett volona antibiotikumot is felírni húzás előttm vagy után.
2014. máj. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de maga a seb nem fáj, szépen össze van már húzódva, nem érzékeny ha nyelvemmel oda érek, csak a csontom fáj amikor már nem hat a gyógyszer, nagyon kaparta a doki, véste...azt mondta akár egy hétig is eléggé fájhat...hát remélem nem csonthártya gyulladás. Az első 3 napba cataflamot szedtem az úgy gyulladás csökkentő is.
2014. máj. 31. 08:24
 3/11 anonim ***** válasza:
Cataflam nem elég, antibiotikum kell, borogasd az arcodat és hétfőn menj vissza az orvoshoz ha még mindig ennyire fáj.
2014. máj. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Annyi hogy ilyenkor egyáltalán nem fáj, éjszaka vettem be algolex forét és azóta nem fáj, egész nap elvagyok kb. 2 fájdalom csillapítóval. De ha nem múlik el akkor hétfőn megmutatom.
2014. máj. 31. 08:30
 5/11 anonim ***** válasza:

Inkább menj vissza a dokidhoz (hogy meg tudj nyugodni)

Vagy adjon valami antibiot -

2014. jún. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Melyik fogad volt?

Hátsó?

2014. jún. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen hátsó 6os. Holnap mindenképpen visszamegyek. Most egyáltalán nem fáj, csak akkor érzem ha megy ki a fájdalom csillapító hatása. Egyébként már nagyon össze van húzódva épp hogy egy pici lukat látni már csak és az ínyem se gyulladt, szép rózsaszín és nem duzzadt.
2014. jún. 1. 11:28
 8/11 A kérdező kommentje:
Most jöttem a dokitól, adott megint injekciót, kikaparta a sebet, nem mondom hogy nem éreztem mert fájt egy kicsit, kimosta valami fertőtlenítővel, és ilyen gyógyszeres pasztát rakott bele, aminek ilyen szegfűszeg illata van. Azt mondta ezzel már nem kell semmi csinálni magától kijön majd szépen lassan belőle ahogy húzódik össze.
2014. jún. 2. 15:03
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ez van, meggyógyultál? Nagyon fáj a kikaparás? Én attól nagyon félek. Nekem is össze van már nőve a seb, de fáj a csontom, minden ott belül. :(
2019. júl. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szia! Igen szuper volt utana minden fajdalom megszűnt. Benne volt 1 hétig tuti de mar nem emlekszem pontosan meddig. Kemény lett benne mint egy kavics az a paszta es kivettem. Szepen begyogyitotta azota sincs semmi gondom!
2019. júl. 28. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!