Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek? Kiszedtem a...

Mit tegyek? Kiszedtem a fogszabályzómat, de csak félig jött le! Ráadásul nagyon érzékeny a helye, fáj a fogam. Segíts etek mrt nagyon félek :S

Figyelt kérdés

karácsony elött tettek fel nekem fogszabályzót, de nagyon fájt, bevvallommég sírtam is, e anyukámat nem érekelte. Még a karácsonyi vacsora alatt is fájt. Elegem lett, és most pár órája fogtam, kimentem a fürdőbe, és letéptem egy harapó fogóval. az instrukciót innen vettem:

[link]


az a baj h az a fém drót kijött, de ezek akis pöckök nagyon fájtak amikor letéptrem őket, és egyik oldalt még ott vannak:S Nem jönnek le, nem merem továb tépni. félek elmenni fogorvoshoz, mert félek hogy vissza akarja majd erőszakolni belém. én többet nem akarom. mit tudok tenni? Nagyon meg vagyok rémülve, és itt sírok meg remegek a szobámban!!!!!

f


2014. dec. 27. 01:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyedül menj el és mondd, hogy nem akarod viselni, vegye le.

akkor nem tud anyukád beleszólni.

Egyébként okosabb lett volna visszamenni hozzá, hogy lazítsa meg, mert túl erősre húzta...

2014. dec. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
sikerült a másik olalról is letépkedni..... Nagyon fájt, és féltem is, sírtam is, mind egy, megoldottam. köszi azért.de megyek aludni most :) szia.
2014. dec. 27. 02:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!