Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 2014. december 29-én munkanap...

2014. december 29-én munkanap van? Fogászatra szeretnék menni, de olyat is hallottam, hogy nincs, ezért jobb ha rögtön az ügyeletet keresem majd.

Figyelt kérdés
2 napja fáj folyamatosan a fogam, és persze a hétvége alatt nincs rendelés, és még nem mentem ügyeletre,mivel nem tudtam volna hogy megoldani. azt se tudtam, hogy közelebb is van ügyelet, mint ahogy először gondolnám. nagyon kellemetlen így az evés is, semmilyen gyógyszer nem használ rá. egy lyukas fogam volt lézeres töméssel tömve, de most nagyon fáj, hasogat,érzékeny, mintha még egy picit mozogna is. no mind1. a legszebb hogy az én körzetemhez tartozó orvos csak hétfő déltől rendel.nehéz lesz addig kibírni. legutóbb mikor mentem szabadságon volt, bementem egy másik orvoshoz, rendesen lekiabáltak, hogy mért oda mentem, mondom elnézést,csak a szomszéd nyaral. imádom az egészségügyet egyébként :)

2014. dec. 28. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, munkanap.
2014. dec. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Munkanap, de orvos nem lesz (legalábbis Cegléden), csak januártól. Célszerű egyből ügyeletre elhajtani.
2014. dec. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Voltam már, és csak 1 fogdoki rendelt, éppen az, akinek a körzetébe beletartozok. Legalább volt valaki. Távolabbiakat nem is fogadott, volt aki elküldött, mert nem helyi, vagy környékbeli.
2014. dec. 29. 12:17
 4/6 anonim ***** válasza:
És mi lett, kezelte a fogad, vagy megszabadított tőle? :D
2014. dec. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából antibiotikumot írt fel 3*1-et, meg mondta, hogy szükség esetén Algoflex forte-t is szedjek, -az elég erős-, mert mondtam ,hogy Algopirinnel próbáltam csillapítani a fájdalmat kevés sikerrel. Elnézést kérek a bonyodalmas megfogalmazásért, nem vagyok a szavak hőse. Mondta még, h ha nem múlik el holnapra a fogfájás, akkor gyökérkezeli szerdán. Hát gőzöm sincs mit jelent úgy egészen, meg mondta, h lehet akkor bebarnul. Na mivel első fogamról van szó, kb sírva fakadok ha tényleg undorítóan fog kinézni. Egyenlőre reménykedem, hogy elmúlik, és nem kell más beavatkozás.
2014. dec. 29. 19:03
 6/6 anonim ***** válasza:

Jobb, mint kihúzni, hogy mosolygás közben süvítsen a levegő a huzat miatt. :D


Megfúrja a fogad és gyógyszerezi 3 alkalommal. Vissza kell majd járkálnod. Utána meg betömi a fogad. Igen, gyakorlatilag kiöli az ideget onnan, hogy ne fájjon, így persze, hogy bebarnulhat, hiszen semmi tápanyag nem jut oda onnantól.

2014. dec. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!