Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kedves mindenki! Szerintetek...

Kedves mindenki! Szerintetek férfi fogászati asszisztenst szívesen alkalmaznak vagy sem? Mondjuk van mentőtiszt (nő) ismerősöm, az meg nem éppen egy nőnek való szakma.

Figyelt kérdés
Már van diplomám, de azzal nem sokat keresnék, és ha magánpraxishoz mennék egy okj-s végzettséggel szerintem nagyobb bevételre számíthatok, csak ez elég férfiatlan szakma nem?

2015. jan. 5. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
még nem találkoztam férfi asszisztenssel, de ez nem azt jelenti, hogy nincsenek, vagy esélytelen elhelyezkedni ebben a szakmában
2015. jan. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Épp ezért nem tudom,hogy érdemes-e elvégeznem egy ilyen jellegű okj-s képzést? vagy nézzek egy teljesen más jellegűt? mert sok kreditet el tudnék ismertetni...
2015. jan. 5. 17:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Jaaaaj, én úgy szeretném, ha az én fogdokimnak egy fiatal fickó asszisztense lenne, és nem ez a középkorú nő, akinek mindig olyan idióta beszólásai vannak !!!


Szóval mindaddig, amíg vannak férfi óvóbácsik, szerintem simán lehetnek férfi asszisztensek is.

Én azt mondanám, a szívedre hallgass. Ha szívesen csinálnád, biztos lesz hely számodra, ha a nagyobb bevétel a fontos, azért küzdj meg :) De ne a nemed számítson :) Hajrá!!

2015. jan. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fogász hallgató vagyok és én speciel szívesen alkalmaznék férfi asszisztenst is :)
2015. jan. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is fogorvosnak tanulok, férfi fogorvosi asszisztenssel még én sem találkoztam, de más szakorvosnál már igen.

Szerintem még könnyebben is kapnál munkát, mert "újdonság", lennél. És is alkalmaználak, ha szakmailag is meggyőznEl. :)

2015. jan. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!