Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most akkor le fog épülni az...

Most akkor le fog épülni az agyam?

Figyelt kérdés
Már második éve tanulok okj-s szakmát. A legtöbb dolog kifejezetten jól ment az elején, de már tavaly is félévre úgy éreztem, hogy minden iránt csökkent az általános figyelmem, érdeklődésem. Elég egysíkú életem van, reggel suli, délután haza, itthon tanulok egy nagyon picit, megnézem a híreket, majd lefekszek aludni. Az utóbbi 1-2 hónapban szinte az az érzésem van, hogy csak vegetálva, bambulva nézek ki a fejemből. Nincs semmire se motivációm, nem látom azt, hogy a következő nap miért is kéne felkeljek. Mit tudtok tanácsolni? Hogyan lehetne ezt megváltoztatni? Le fogok épülni szellemileg-idegileg?

2014. nov. 27. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy fogsz. Szerintem ez a monotonitástól van. Nekem is volt olyan időszakom amikor reggeltől estig betáblázott volt a napom. Mindig ugyanaz.a végén már borzasztó volt. Hétvégén nem tudsz kikapcsolódni? Sportolni, emberek közé menni? Amúgy télen ez mégrosszabb. Csinálj programokat, talán segít
2014. nov. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez pozitív reakció tőled.Az életed monoton ,de a személyiséged nem.A szüleid is ezt az egysíkú életet élték-élik?
2014. nov. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 timiii98 válasza:
100%
Kezdj neki valami uj sportnak! Vagy hodolj egy regi hobbidnak. Olvasas, festes, barmi. :D
2014. dec. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!