Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az alsó ajkamon, belül van...

Az alsó ajkamon, belül van egy ilyen kis 3mm-es, hólyagszerű dolog, kb.3 hete. Mit csináljak vele? A doki szerint nyálmirigy-elzáródás/gyulladás.

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem is rendszeresen jelennek meg holyagocskak,es en mindig kipukkasztom,tudom nem szabd,de nekem igy utana elmulik,sot a szajpadlasomon is szoktak lenni,ilyen vizholyag szeruek,es kiszoktam pukkasztani 21/L
2010. febr. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is ki szoktam, de visszatermelődik bele a folyadék. Huh, nem tudtam szebben fogalmazni, de ez van sajnos :(
2010. febr. 5. 15:57
 3/7 anonim válasza:
szerintem afta
2010. febr. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
NYálmirigy gyulladás az más. Olyankor feldagad az arc és szájzár alakul ki és fájdalmas az arc azon az oldalon.
2010. jún. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szia! Rendbe jött már? Mi segített? Engem is érdekelne, hogy mi ez, mert már 4 hete folyamatosan újra töltődik nekem is, és nem múlik. Fájni nem fáj, de kényelmetlen, mert kipúposodik. Én is ki szoktam pukkasztani, de visszatermelődik. Szóval érdekelne, hogy mi volt az, és rendbe jött-e, és mi használt? Köszi, szép napot!
2011. jan. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazából mindig kilyukasztottam (persze visszatelődött), de a vége felé már nem csak tűvel, hanem csináltam rajta egy nagyobb lyukat (igen, fájt), amin tud ürülni és akkor megoldódott.
2011. jan. 24. 10:55
 7/7 anonim válasza:
Köszi a választ, próbálkozom :))
2011. jan. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!