Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi ez és mitől lehet? Egyáltal...

Mi ez és mitől lehet? Egyáltalán rendellenes?

Figyelt kérdés

Csókolózás után, és minden más olyan folyamat után, ami hosszabb nyelvhasználatot igényel, pár órára, vagy másnapra a nyelvfékem durván megdagad, fáj, alig bírom mozgatni, az alján kis göb keletkezik.

Ez normális dolog, vagy érdemes lenne valakinek megmutatni/valamit kezdeni vele? Esetleg valaki tudja, mi lehet?Eléggé idegesítő.


A témához annyi hozzátartozik, hogy izombeteg vagyok, nem tudom, hogy ez mennyire indokolja vagy éppen cáfolja a dolgot.


előre is köszönöm!



2015. jan. 6. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ott is vannak izmok, ez indokolhatja sajnos.
2015. jan. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tehát lehet tulajdonképpen, hogy egyfajta izomlázról beszélünk? gondoltam már rá, de nehéz belegondolni.
2015. jan. 6. 10:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a fogaimtól szokott kisebesedni a nyelvfékem csókolózás után, de közben nem szoktam észrevenni... Ezzel nem vagy egyedül.. sőt, ha másra is használod, még durvább, de ki lehet bírni... Nekem nincs izombetegségem, mégis előfordul.

Egy középsulis osztálytársamnak ejtettek rajta egy bemetszést, mert neki nagyon "le volt nőve a nyelve" vagy hogy mondta és kicsit beszédhibás is volt... Talán ha sokszor kisebesedik, neked is megcsinálják, mert folytonos probléma...

2015. jan. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
minden alkalommal. mi az, hogy le van nőve?
2015. jan. 7. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!