Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Másik fogorvos leszedheti a...

Másik fogorvos leszedheti a fogszabályzómat?

Figyelt kérdés

Nagykorú vagyok.

Tudom, hogy nem tökéletes, de már meg akarok szabadulni tőle, sok hátrányom van miatta.

A fogorvosom közölte, hogy ő nem fogja leszedni, amíg nem érzi úgy, szóval keressek másik fogorvost, ha ennyire azt akarom, hogy lekerüljön.

De azt olvastam, hogy más fogorvos nem szívesen veszi le...

És ha esetleg fizetek neki?

Lassan mindegy már hogy sokba kerülne...

Esetleg ismertek valakit, aki elvállalja?

Ha felhívok pár fogorvost, nem fognak elküldeni a fenébe?


2015. jan. 9. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Milyen hátrányod??


Nekem nem volt aki fizesse, most gyűjtök rá 2 évig lesz fenn minimum és 27 éves vagyok.

Emberekkel dolgozom, és igy is vallallom.


Jelenleg a fogszabalyzó nélküliség okozott hatrány, hogy romlanak a fogaim bizonyítottan a torlődás miatt, jah és nem, nem görbék a fogaim, csak úgymond nem tökeletes, egy kicsit befele áll, és egymásnak feszülnek.



Bocs, hogy erre kitértem, csak nem értem... Nekem minden vágyam, ami neked nyűg, mégis adott.


Van az a pénz, amiért leveszik, de nyilatkozatot is fognak veled valószínűleg íratni..

Én sem szedném le a kezelőorvos helyében.

Egy prőbát megér, de gondold meg, ezt az 1-2 évet könnyebb kihúzni, mint utána a fogszábályzás hiányának évekig tartó dolgait...

2015. jan. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha most leszedeted, akkor kidobtad az eddig ráköltött pénzt meg fáradságot és szenvedést az ablakon, mivel leszedés után, ha nem zajlott le végig a program és nem kapsz utána éjszakai fenntartó készüléket, akkor szépen vissza fognak alakulni a fogaid, és pont olyan rosszul fognak állni, mint előtte. Szóval az eddig megszerzett javulás is el fog veszni.


Szóval ez a lehető legostobább döntés lenne.

Bírd ki, csináld végig, és miután MAJD leszedték, hordjad szorgalmasan az éjszakai fenntartó készüléket is.

2015. jan. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Miért ne kapnék éjszakait, ha fizetek érte?!
2015. jan. 23. 16:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert nincs hova feltenni..az éjszakai az csak nagyon minimalis korrigálásra jó, vagy arra, hogy rögzüljön a már normalis fogív, es ne. Másszon vissza a fog az eredeti allapotába..
2015. jan. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát ezt elb..asztad, leveszik és kapok éjszakait is :D
2015. jan. 24. 15:03
 6/9 anonim ***** válasza:

Nyilván hogy mi bsztuk el.

Nem te.

2015. jan. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Azt b.aszta el valaki aki azt írta hogy nem kapok éjszakait :'D

A többi az én gondom nem?

2015. jan. 24. 16:00
 8/9 anonim ***** válasza:

"A többi az én gondom nem?"


Kezdettől a te gondod volt ez az egész, és a tied is marad.

2015. jan. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor szia! :D
2015. jan. 24. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!