Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A bölcsesség fog miért fáj...

A bölcsesség fog miért fáj ennyire, ha nő ki?

Figyelt kérdés
2010. febr. 6. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert pont olyan fog mint a többi, csak nem gyermekkorban szenvedjük meg, hanem felnőttként.
2010. febr. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért, mert gyerekkorban még puhább az íny, de mire az nő, már nem. Meg sokszor van, hogy nincs elég hely, és mivel nem fér el, nyom mindent körülötte. Persze ez csak az én meglátásom, nem 100%. :D
2010. febr. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Szerintem azért mert annak a fognak 4 gyökere van, a többinek meg csak 3 vagy 2.De a legigazságtalanabb, hogy az romlik el a leghamarabb és iszonyúan fáj a kihúzása, szintén a 4 gyökér miatt.
2010. febr. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Így igaz, nincs elég hely. Nekem pl. ki kellett húzni az egyik 7-es fogam, hogy ki tudjon bújni a bölcsesség fogam.
2010. febr. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
huhúúúú......az én bölcsességfogamnak jó sok helye volt nőni(még csak 1 nőtt ki)és ennek ellenére olyan szinten nyomta az egész sor fogamat,hogy nem tudtam 100% osan rágni,telesen ráharapni a kajákra.Irtó rossz volt,fájdalmas,de most vagy megállt a növésben,vagy pedig teljesen kibújt már,de a fájdalom már nem áll fennt egy jó ideje.Nem szuvas,nem kell kihúzni,köszöni szépen jól van.
2010. febr. 20. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És még az milyen fájdalmas, ha baj van vele.
2010. febr. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!