Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit fog vele csinálni a fogorvos?

Mit fog vele csinálni a fogorvos?

Figyelt kérdés
Olyan 2 éve letört a fogam,aztán bele ment minden ételmaradék,azóta sok minden történt vele.Begyulladt,bedagadt tőle a fél arcom de jelenleg nem fáj csak ma este tört le a másik fele.Az a helyzet,hogy sajnos rossz genetikát örököltem,és még csak 16 éves vagyok.A kirakat tehát a felső 4 fogam is be van tömve.Mit lehetne még ezzel kezdeni?Remélem a fogorvos megtudja oldani,nem szeretnék szájsebészhez menni.Még maradt belőle egy kis darab,de szerintem kihúzza :(( Szerintetek? [link]

2015. jan. 12. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem jó a link.
2015. jan. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2015. jan. 12. 18:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Így kép alapján úgy tűnik, hogy íny alá van törve egy része, akkor pedig sajnos nem lehet megmenteni.
2015. jan. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha a gyökér él és nem gyulladt, akkor erre rá tudnak építeni valamit.

olcsó nem lesz.

magándokihoz menj, valami jobb helyre.

2015. jan. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem hasonlót simán megmentettek gyökérkezeléssel, meg tettek bele "csap"ot (ilyen fémpöcköket a gyökerek helyére), aztán úgy volt, hogy koronát tesz rá a fogdokim, de egy váratlan fordulattal csak úgy simán felépítette fehér tömésből. Most meg semmi bajom vele lassan 2 éve.


De tényleg olyan fogdokihoz menj, aki hajlandó harcolni érte, ad lehetőséget. Ha van lehetőséged, menj el többhöz is, ne hagyd kihúzatni (elsőre legalábbis biztos ne, csak ha több doki egymástól függetlenül ugyanazt mondja).

2015. jan. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!