Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Jó fogorvosi magánrendelő...

Jó fogorvosi magánrendelő Budapesten?

Figyelt kérdés
Valami jót szeretnék találni, valami olyat ahol nem kínoznak meg kezelés alatt...eddig csak szakrendelőben jártam azóta megfogadtam hogy többet nem megyek, mert fél éve is a fogamat úgy fúrták és tömték be, hogy nem adtak érzéstelenítést, ráadásul szar anyaggal is tömték be...szval vmi jó dokit keresek aki normálisan végzi a munkáját, és nem kell félnem amikor sorra kerülök
2015. jan. 15. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
én a Hepp Dentben járok, eddig mindig elégedetten távoztam :)
2015. jan. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
adtak érzéstelenítést és nem éreztél semmit?
2015. jan. 15. 20:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg jó van...Jókai/Bartók Dental, Móricz Dental, Budapest Dental (ez utóbbiba járok). Érzéstelenítést mindenhol adnak. BP dentalban az injekció előtt érzéstelenítő zselével kenik be az ínyed is, hogy még a szúrást se érezd. Ez alapvető a magánfogászatokon. Budapest Dentalnál teljes szívemből ajánlom Dr. Mák Edinát! Egy igazi tündér és nagyon jó orvos.
2015. jan. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi!:) és azt tudod hogy mennyibe kerül egy fogtömés?
2015. jan. 16. 17:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hány felszínen szuvas a fogad. 12.500-14.500 között vannak a tömések, felszíntől függően.
2015. jan. 17. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!