Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Székesfehérváron hol van...

Székesfehérváron hol van olyan fogászati magánrendelő ahol altatásba is húznak fogat? És melyik a legolcsóbb?

Figyelt kérdés

2013. dec. 29. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
egy foghúzásért nagyon macerás eljárás az altatás.
2013. dec. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2013. dec. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, és itt milyen árakkal dolgoznak? Mert a honlapon nem találtam árlistát.
2013. dec. 30. 09:23
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem egy egyszerű foghúzás lenne. Ez még ki se nőtt.
2013. dec. 30. 09:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Az árakat nem ismerem. Először én is gondolkodtam, hogy ide megyek, mert nagyon félek a fogorvostól. De aztán többen is ajánlottak egy nagyon jó fogorvost az Öreghegyen, akit bátran merek ajánlani.

Dr. Óvári Péter. Az ő árlistáját csatolni is tudom.

[link]


Olyan fogamat mentett meg, amire két fogorvos is azt mondta, hogy ki kell húzni.

2013. dec. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Dr. Hátsági Implant Fogászat Székesfehérváron!



Szívből ajánlom mindenkinek!

2014. jún. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A Hátsági fogászaton kapós az olcsó pancser fogorvos. Kul Viktor nem véletlenül nincs rajta a honlapon, az ungvári diploma lehet nem mutatna jól. Pécsen csak fogtechnikusként dolgozik:


[link]


Kachelmann Sára se véletlenül hagyhatta ott az Andrássy Dentalt, legalábbis a facebookon van egy erre utaló értékelés.

2018. jan. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!