Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hova érdemes fogszabályozásra...

Hova érdemes fogszabályozásra menni Budapesten?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, így támogatva már biztosan nincs. Egy megbízható, kedves és megfizethető árakkal rendelkező fogszabályzó szakorvost keresnék.

2015. jan. 26. 11:27
 1/3 korina75 válasza:

Szia!

Nem tudom hogy számodra mennyire megfizethető,mert a pénztárcádat nem ismerem,de az biztos hogy megbízható hely a RelaxDent fogászat ahol mindenki nagyon kedves és figyelmes,szóval bátran merem Őket ajánlani a belvárosban. (9.ker)

A fogszabályozó doktornő tudásban nagyon ott van szerintem,mert nekem gyönyörű mosolyt varázsolt,szóval tapasztalatból beszélek. :) :D :D

Érdeklődd meg,mert egy konzultáció semmibe sem kerül náluk.

2015. jan. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, megnézem. Az árai ahogy nézem elég átlagosak, sőt, olcsóbb is, mint néhány amit néztem.
2015. jan. 29. 12:57
 3/3 anonim válasza:
szia nekem is kelle egy jó szakorvos megírod légyszi ha találsz ilyet
2015. jan. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!