Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes elkezdeni a testemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes elkezdeni a testemmel foglalkozni (pl. kondizni), meg fogszabályozásra járni, ha amúgy is sok testi hibám van?

Figyelt kérdés
Például nem vagyok jóképű (egyszerűen előnytelen az arcom), magas a hangom, a bőröm sem a legszebb, és még sorolhatnám...
2014. jan. 21. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, hogyne lenne. A bőrödön lehet segíteni, járj kozmetikushoz, nézz körül neten milyen krémeket ajánlanak a te bőrtípusodra. Kondizz, és a fogszabályzó is megéri. Én nemrég vágtam bele. Egy szép mosoly is sokat dob. :)
2014. jan. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Költőnő? ***** válasza:
hogyne lenne értelme
2014. jan. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha van pénzed ilyesmire akkor megéri, viszont ha van pénzed akkor ez igy egy paradoxon mert egyetemista csajok kis támogatásért cserébe is szivesen "járnának" veled akárhogy nézel ki, márpedig kilóra több nőt meg lehet venni nem is kell annyit erőlködni
2014. jan. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Van valamennyi pénzem, viszont annyi nem, hogy havi százezreket kifizessek ilyenre... Meg nem is arra vágyom, hogy egy kezdő prostival járjak.
2014. jan. 21. 15:21
 5/9 anonim ***** válasza:

Viccelsz? Micsoda buta kérdés ez?

Hát persze, hogy érdemes! Mindent tegyél meg, ami csak tőled telik, hogy javíts az "állapotodon"!

2014. jan. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

kezdő prosti???


A fogszabit lehet részletre is kérni.

2014. jan. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem kérnek azok annyit, én tudok egy csomó egyetemista csajt heti 10-ért járnak veled, abban van két szex is, két találka, mégiscsak jobb mint egy "lakásos" csaj, jah és természetesen jól is néznek ki...
2014. jan. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De miért jó megvenni a csajokat? :D Nem jobb ha önszántából van az emberrel?
2014. jan. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mindenképpen sportolj
2014. jan. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!