Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogorvos Angliaban vagy...

A fogorvos Angliaban vagy Magyarorszagon olcsobb/jobb?

Figyelt kérdés

Angliaban elek es mivel lenne egy par dolog amit megcsinaltatnek a fogaimmal, nezegettem az itteni orvosokat es arakat. Arra a kovetkeztetesre jutottam, hogy otthon megiscsak olcsobb lenne a dolog. Van akinek van itt (Nagy Britanniaban) tapasztalata a fogaszattal kapcolatban? Mert nem tudom, anyagilag melyik eri meg jobban, Magyarorszagon megcsinaltatni de akkor az ott toltott idot, az utat is bele kell kalkulalni a budzsebe, vagy annyiert mar akar itt is megcsinalnak? Tudom, hogy ez nagyban a beavatkozastol is fugg (nekem huzasok es potlasok lennenek, esetleg hid) de hatha valaki mar tapasztalta, tudna tanacsot adni.

A kerdes azert is fontos mert az angol egeszsegugyhez mar egyszer volt szerencsem de nem volt pozitiv tapasztalat...



2015. jan. 29. 11:17
 1/7 xeniah ***** válasza:

Nekem tapasztalatom nincs, mert nem Angliában élek, de ha magyar színvonalra vágysz Angliában, esetleg ezt megnézheted, és kikalkulálhatod, hogy megéri-e neked:

[link]

2015. jan. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt, meg is nezem a linket!
2015. jan. 29. 15:48
 3/7 anonim válasza:
Több hazai fogászat is foglalkozik londoni betegek utaztatásával. Általában nagyobb munkáknál még utazással és szállással együtt is sok pénzt meg lehet spórolni az itthoni kezeléssel. Sok ilyen fogászatnak Londonban is van rendelője. Általában a nagyobb munkákat itthon végzik el, az ellenőrzéseket és az esetleges kisebb munkákat pedig Londonban. Keress meg egy ilyen fogászatot és kérj tőlük árajánlatot, pl.: [link]
2015. jan. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már itt csináltatom a fogamat, mert nekem ingyen van pl. Van családom, kapjuk a child tax creditet és akkor ingyen van. Az első pár évben én is otthon csináltattam mindig, de most már itt. Ugyanolyan jó, árban szerintem ugyanannyi lenne kábé, mint otthon. De ha te az otthon eltöltött időt erre akarod szánni, hajrá, de én rájöttem már, hogy a 2 hét túl kevés ahhoz, hogy orvoshoz járással töltsem.
2015. jan. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
"a 2 hét túl kevés ahhoz, hogy orvoshoz járással töltsem." Na, ebben mondjuk van valami...
2015. jan. 30. 23:08
 6/7 anonim válasza:
Nekem van fogszabályzóm és azért nem tudok kimenni Londonba mert ott 50rúgó a kontroll fogívenként, itt meg 3 ezer ft.
2015. febr. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hat igen, dragabb sokkal, de milyen idonkent kellene ellenoriztetni?
2015. febr. 1. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!