Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Magán- vagy SZTK-s fogorvoshoz...

Ga-Te kérdése:

Magán- vagy SZTK-s fogorvoshoz érdemes elmenni?

Figyelt kérdés
Igazából az a bajom, hogy nem bízok meg egyikben sem. Az Sztk-ssal az a parám, hogy nem csinálja meg rendesen mert nem tejelek neki pl. A magán meg ugye kitalál mindent hogy legyen munkája. Szeretnek egészséges fogakat de a gatyámat se szeretném rákölteni. Oké jók a fogaim de mit rágok velük ha minden pénzem elmegy a kezelésre?

2015. febr. 4. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Pont, hogy a magán nem találki mindent, hogy legyen munkája... Szerintem sokkal megbízhatóbbak. Ugyan ez most nem fogorvosi példa, de én voltam a kórházban vérvételen és úgy jöttem ki, hogy pajzsmirigy bajaim vannak, pedig nem is olyan ügyben mentem, aztán felkerestem egy magánorvost ahol kiderült, hogy egyeltalán nincs semmi bajom. A kórházas csak vetetni akarta velem a gyógyszereket.
2015. febr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minőség Altatásos és Esztétikai fogászat (Magán) a megbízhatóbb! (Nekik a minőségi és elégedett emberek a referencia hosszútávon) <<< Az EMBER a lényeg!

A Tb-s lényege, hogy a nevedre lehívjon minél több mindent (kezelés, gyógyszer ..) a lehető leggyorsabban. << - A PAPÍR a lényeg, hogy veled mi van az senkit nem érdekel.

2015. febr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is a magánra szavazok.

Nekem az utóbbi időben pl. több fogat gyökérkezelt, de mindet felépítette tömésből, bár megjegyezte, hogy a korona tartósabb lenne. Amikor azonban nem erősködtem, hogy nekem az kell, nem erőltette a témát. Sőt, a garanciákat is nagyon szépen figyelembe veszi, ha úgy alakul. Nem gondolom, hogy ez általános, de talán példa arra, hogy a magán sem feltétlenül húz le. Sőt - bár ilyen jellegű személyes tapasztalatom nem volt, de itt olvastam már ilyet, illetve baráti körömben van ilyen jellegű pozitív tapasztalat - olyan is előfordul, hogy a körzetis megcsinál maximálisan korrekt módon mindent. Szerintem emberfüggő, ki kell fogni, ami kb olyan, mint megnyerni a lottóötöst. :/

2015. febr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy egy sztk-s fogorvos ilyen gyógyításokat csinálhat tb re, akkor nem sok a választék.
2015. ápr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!