Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Magán prakszisban vagy Sztk-ba...

Magán prakszisban vagy Sztk-ban érdemes műtétre menni fitymaszűkülettel?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Már egy pár hónapja halogatom azt hogy rászánjam magam a műtétre. Relatív fitymaszűkületem van. Ami azt jelenti hogy alapból teljesen, merev állapotban meg a háromnegyedéig tudom hátrahúzni a bőrt a fitymámról. Tudom hogy nem szabad ezt elhanyagolni és hogy a műtét segítene, de nem tudok dűlőre jutni hogy melyik megoldást válasszam. Magán úton 110000 forint lenne, Sztk-ban meg ugye ingyenes de ott meg félek hogy valami hentest fogok ki, aki mindenáron metélni akar. Amit én nem szeretnék. Kérem akinek itt Pesten volt műtétje az megosztaná a tapasztalatait.

2014. aug. 27. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Sztk.A magán sem jobb semmivel.Ott is te vagy a "szenvedő "alany .
2014. aug. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Olyan nincs, hogy te odamész és ha kell ha nem leszíjaznak és körülmetélnek. Megmondod a dokinak, hogy azt nem szeretnéd, ha ragaszkodik hozzá, akkor otthagyod és keresel másik orvost.
2014. aug. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én olvastam már olyat, hogy magán orvos rontotta el neki. Még fizetett is érte. Jó mi? Tb-re is megtudják jól csinálni.
2014. aug. 28. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sztk-ban is megcsinálják a fitymaplasztikát és a bemetszést is,de ha megvizsgált az orvos és a metélést javasolná akkor közöld vele ezt mindenképpen el akarod kerül,mivel a szűkületed leírtak alapján nem súlyos,így nincs is szükség rá.


De mondom akaratod ellenére nem metélhetnek körül.

Megmondod hogy a metélést el akarod kerülni és kész.

De nézz utána hogy a műtétek gyógyulási ideje mennyi is és úgy dönts hogy mikor is akarsz műtétre menni,mert mindegyik esetben(bemetszés,fityma plasztika stb)több hét.

2014. aug. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

De a lényeg hogy nézesd meg dokival,mert olyan is volt akinek a doki csak szteroidos kenőcsőt íratot fel,azzal kellett kenegetni és vízben tornáztata a fitymáját és az helyre jött.


Ami még fontos hogy ha elmentél egy dokihoz annak majd utána tudsz nézni mit hallani róla,milyen orvos is.

2014. aug. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hozzászólását.
2014. szept. 1. 16:14
 7/9 anonim válasza:

nekem meteltek,a csajok szeretik.

betegsegnek ellenallobb,a vilag fele metelt: angolok,amerikaiak

zsidok,arabok muszlimok sokan masok...

soha nem ert problema miatta,5 eves voltam.

2014. nov. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A világon a férfiak 70%-éka nem metélt ebben tévedsz és európában kicsi ez a szám!


Angoloknál is kicsi a metéltek aránya.


A 70%-ék magáért beszél,ennyien nem metéltek a világon


Akiket meg említettél hagyjuk, nem a legkulruáltabb ée elfogadóbb népek,sivatagi népek,akiknél korábban nem volt mód minden napi tisztálkodásra így marad a metélés.Sokaknak beírtál a bibiliába persze emberek hogy így irányítsák őket és vegyék rá erre barbár szokásra!!!!


Egy isten sem akarná hogy levagdosd az egészséges tested részeit ezt el lehet hinnni!


Sokan nem is láttak még metélt péniszt,van hogy még képről sem és sokaknak nem tetszik és megjegyzés és érhet érte,ha nem a szemedbe mondják akkor a hátad mögött.



Nem csak metéléssel lehet orvosolni a fitymaszűkületet!

2014. dec. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bármilyen orvoshoz és bárhova elmehetsz hogy megnézen és ráérsz utána dönteni mi legyen,megvizsgál az urológus,te meghallgatod és ha olyat mond amit nem szeretnél akkor rákérdezel és elmondod te mit szeretnél ennyi.


Dönteni később is ráérsz hogy mi legyen,mikor műtsenek akár.

2014. dec. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!