Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Reggelente mosol fogat?

Reggelente mosol fogat?

Figyelt kérdés

Őszintén... Én bevallom, hogy nem, mert rohanunk minden reggel oviba, iskolába, munkahelyre. Reggel iszom egy kávét, közben szedelőzködünk (elég gyors ütemben), és bekapok két cukormentes rágót, és futás...


Kíváncsi vagyok, ki van még így. (Ja, és nem egy igénytelen, elhanyagolt felnőttet kell elképzelnetek, de a reggeli fogmosás nálunk valahogy nem alakult ki...ellenben az esti nem maradhat el soha semmilyen körülmények között).


2015. febr. 4. 21:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nálam pont fordítva. Csak reggel mosok fogat, este nem. Nálam az esti nem alakult ki.
2015. febr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
én este nem mostam fogat, most fogínysorvadásom van...
2015. febr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Hát... az nem jó. :(

Most láttam egy reklámot, amiben gyerekek kell rávegyék a szüleiket a napi kettő fogmosásra.. és elgondokodtam ezen...

2015. febr. 4. 22:10
 4/23 anonim ***** válasza:
Régebben mostam reggel is, de mostanában nem, mert szerintem felesleges, mert éjjel nem lesz koszos. Bekapokegy rágót és ennyi.
2015. febr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Nem szoktam reggel fogat mosni, nálunk valahogy az esti volt a kötelező.
2015. febr. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nálunk is az esti volt kötelező, egész pici gyerekkorom óta... Az is igaz, hogy én már lassan évtizedeket mondtatok .. óta reggel rágó induláskor. Lehet hogy nem jó módszer.
2015. febr. 4. 22:23
 7/23 anonim ***** válasza:
Mosok este is meg reggel is. A fogaim miatt is, meg amiatt is, hogy nem szeretném, ha esetleg rossz lenne a lehelletem. (Rágózni meg nem szeretek.)
2015. febr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nálunk mindig reggel, illetve indulás előtt van fogmosás. Este nem. Nem lettünk rászoktatva annak idején.
2015. febr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Ez érdekes :)

Este nem tudnám kihagyni, hiszen egész nap eszegetünk, lepedékes, "koszos" a fog, meg a szájüreg.

Reggel a lehellet, hát igen, az nekem se jó ennek ellenére, de a kávé és rágó után ugyanolyan, mintha fogat mostam volna.

2015. febr. 4. 22:32
 10/23 foreveralonepls válasza:
Ahogy irtad elég, ha csak be kapsz gyorsan 1-2 db ragot:)
2015. febr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!